زعفران مصطفوی


بازدید مهندس نوروزی، عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی و نماینده مجلس شورای اسلامی به همراه آقای صفایی مدیر عامل تعاون روستایی کشور از مجموعه زعفران مصطفوی

بازدید مهندس نوروزی، عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی  و نماینده مجلس شورای اسلامی  به همراه آقای صفایی مدیر عامل  تعاون روستایی کشور از مجموعه زعفران مصطفوی

     نوشته شده در تاریخ : 1395/06/18


بازدید مهندس نوروزی، عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی و نماینده مجلس شورای اسلامی به همراه آقای صفایی مدیر عامل تعاون روستایی کشور از مجموعه زعفران مصطفوی


به گزارش روابط عمومی زعفران مصطفوی مهندس نوروزی، عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی و نماینده مجلس شورای اسلامی به همراه آقای صفایی مدیر عامل تعاون روستایی کشور از مجموعه زعفران مصطفوی بازدید کردند .
بر اساس این گزارش آقای سید حسام مصطفوی نژاد ، مدیریت محترم عامل شرکت زعفران مصطفوی در خصوص جزئیات طرح توسعه ای و حجم کارهای صورت پذیرفته در این طرح سخن گفت .
مهندس صفایی در حاشیه این بازدید طی سخنانی اظهار داشت : شرکت زعفران مصطفوی با توانمندی هایی که دارد می تواند به عنوان یکی از شرکت های موفق در زمینه تولید و بسته بندی زعفران در کشور مطرح و به عنوان پایلوت کشوری عمل نماید، این مقام مسئول تصریح کرد، مسئولین استان بایستی در زمینه ارتقاء این شرکت در زمینه های توسعه نهایت همکاری را مبذول داشته و با حمایت های مادی و معنوی خود در ایجاد اشتغال مساعدت نمایند .
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی ضمن ابراز خرسندی از روند توسعه شرکت زعفران مصطفوی اجرای طرحهای توسعه ای در شرکت های تولید و بسته بندی زعفران را در شرایط کنونی، کاری بسیار ارزشمند برشمرده و افزود، یکی از مزیت های شرکت زعفران مصطفوی تولید محصولات کشاورزی است که با دارا بودن نیروهای جوان و تخصصی، مدیریت پیشرو و ناوگان کشاورزی این قابلیت را دارد تا منطبق برکشاورزی روز دنیا عمل نماید .
رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی در ادامه اظهار داشت که زعفران مصطفوی همواره در مسیر توسعه گام برداشته و این موضوع موجب خرسندی و تقدیر است .
وی ابراز امیدواری نمود مسئولین استانی و نیز مدیران ارشد مجتمع اقتصادی همچون گذشته مشکلات این شرکت را مرتفع نموده و همواره حامی این مجموعه تولیدی باشند .
همچنین در این بازدید مهندس صفایی مدیر عامل تعاون روستایی استان کشور با اشاره به توانمندی های شبکه تعاون روستایی این استان بر نظارت و کمک به شرکتهای تحت پوشش خبر داد و گفت : تعاونی های تولید زعفران استان خراسان رضوی نقشی مهم در تولیدات کشاورزی استان داشته و سعی شبکه بر آن است که نقشی پر رنگ تر در تولیدات محصولات کشاورزی داشته باشیم .