زعفران مصطفوی


زعفران برای پیر و جوان!

زعفران برای پیر و جوان!

     نوشته شده در تاریخ : 1398/06/11


زعفران برای پیر و جوان!


خواص زعفران بسیار زیاد است و یکی از این خواص شگفت‌انگیز هم آوردن شادی و آرامش است. امکان ندارد بعد از مصرف زعفران حالت خوبی به شما دست ندهد! اما این حالت دیر به دیر به وجود می‌آید چون ما خیلی کم از زعفران استفاده می‌کنیم! با اینکه تحقیقات دانشمندان ثابت کرده است که زعفران استرس و دلشوره را به شدت کاهش می‌دهد، اما این گیاه معجزه‌آسا جایی در برنامه غذایی روزانه ما ندارد.

نباید بگذاریم مصرف زعفران فقط محدود به برنج و خورشت مجلسی شود. شاید زعفران گران باشد اما شربت زعفران مصطفوی اینطور نیست. کاملا طبیعی است و به راحتی در دسترس شما قرار دارد تا نیاز بدن شما را به تعدادی از ویتامین‌ها برطرف کند. بله، شربت زعفران ویتامین‌های A, C, E, B, را دارد و حوای کلسیم، پتاسیم، فیبر، پروتئین، آهن و اسید فولیک هم می‌شود! این شربت حتی برای کودکان کم‌غذا و بدغذا هم مفید است چون اشتهای آنها را باز می‌کند.

شربت زعفران برای جوان‌های شاغل و محصل یک نوشیدنی بسیار مغذی است چون از زوال حافظه، بی‌خوابی و اضطراب جلوگیری می‌کند. اما خواص معجزه‌آسای زعفران فقط محدود به جوان‌ها نمی‌شود چون برای سالمندان عزیز که مبتلا به آسم، قند، فشار خون و چربی هستند نیز بسیار مفید است.

برای بانوان باردار یک قانون وجود دارد که نباید شربت زعفران مصرف کنند! اما این قانون شامل دیگران نمی‌شود چون شربت زعفران به شدت خون‌ساز است و پوست و مو را نیز تقویت و باعث تقویت قوای جنسی هم می‌شود.

چه نوشیدنی دیگری را می‌شناسید که تمام این خواص یا یک‌جا داشته باشد؟! پس همین حالا شربت زعفرانی خودتان را از دیجی کالاخریداری کنید.