زعفران مصطفوی


شربت زعفرانی، یک شربت کاملا طبیعی

شربت زعفرانی، یک شربت کاملا طبیعی

     نوشته شده در تاریخ : 1398/06/11


شربت زعفرانی، یک شربت کاملا طبیعی


شما در یک عصر گرم تابستان چه چیزی آرزو می‌کنید؟

شربت آبلیمو یا شربت آلبالو؟

هر شربتی که انتخاب کنید بسیار مناسب است به شرطی که در آن سم نریخته باشند! متاسفانه بیشتر شربت‌های موجود در بازار حاوی مواد شیمیایی و نگه‌دارنده، طعم دهنده و رنگ دهنده های مصنوعی هستند و نهایتا کمی کنسانتره میوه دارند. در فصل تابستان بهترین کار، تهیه شربت‌ دست‌ساز خانگی یا خرید یک شربت‌ کاملا طبیعی است.

شربت طبیعی باید از خوراکی‌های طبیعی تهیه شود و خیلی خوب است که شما تکه‌های میوه یا خوراکی‌های طبیعی را در شربت ببنید. مثلا کلاله های زعفران!

زعفران یک خوراکی اصیل و میراث ایران‌زمین است. اجداد ما زعفران را به روش‌های مختلفی امتحان کرده‌اند و این روش‌های شگفت‌‌انگیز را برای ما به یادگار گذاشته‌اند. یکی از شادی‌آورترین فرآورده‌های زعفران، شربت زعفران است!

برند مصطفوی با تجربه طولانی در تولید زعفران با توجه به نیاز مصرف‌کنندگان به شربت طبیعی، محصول جدید خود شربت طبیعی زعفران را به شما پیشنهاد می‌کند. شربت زعفران مصطفوی هیچگونه مواد افزودنی ندارد و حاوی زعفران خالص است. در هر بطری شربت زعفران مصطفوی ، 5/1 گرم زعفران خالص وجود دارد.

ما شربت زعفران مصطفوی را با قیمتی باورنکردنی و با تخفیف 30% در اختیار شما گذاشته‌ایم تا شما را هرچه بیشتر به مراقبت از سلامتی خودتان و خانواده‌تان تشویق کرده باشیم.

زعفران باعث آرامش زندگی است. همین حالا با مراجعه به این لینک از طریق دیجی کالا ، شربت زعفران طبیعی را جایگزین مواد شیمیایی کنید و با خودتان کمی مهربان باشید!